28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Нашій Конституції – 23 роки. Безсонна ніч з 27 на 28 червня у Верховній Раді України увійшла в історію тим, що головний законодавчий документ нарешті було прийнято, адже після здобуття Незалежності наша держава протягом п’яти років лишалася єдиною республікою колишнього СРСР , у якої не було Основного закону. Внаслідок тривалого, майже цілодобового засідання вирішальне голосування народних депутатів показало на табло переконливу цифру – 315 голосів «за».
Свій внесок у державотворення – розробку важливого документа України зробила лідер нашої партії – «Соціальна справедливість» Алла Шлапак. І у 1995-1996 рр. як представник студентської молоді вона брала участь у розробці нової Конституції України.
Прийняття Конституції – результат довгоочікуваного компромісу між різними політичними силами. На жаль, влада не завжди дотримується букви Основного закону, а це порушує основні її принципи. І все ж, ми не забуваємо той доленосний день для країни – 28 червня – відзначаємо день Конституції України.
Чернігівська обласна організація політичної партії «Соціальна справедливість» вітає всіх жителів нашого Сіверянського краю з Днем Конституції України!