Алла Шлапак: Створення антикорупційного суду не є рецептом подолання корупції

Алла Шлапак: Створення антикорупційного суду не є рецептом подолання корупції

На думку лідера політичної партії «Соціальна справедливість» Алли Шлапак, в Україні має відбуватися реальна, а не декларативна боротьба з корупцією на всіх рівнях, і, в першу чергу, у вищих ешелонах влади.

На її думку, сьогодні ми бачимо імітацію боротьби з корупцією що є найнебезпечнішим в період передвиборчої кампанії. Натомість Україна потребує не слоганів та гучних заяв під час передвиборчих перегонів, а реальної боротьби з корупцією, особливо в вищих ешелонах влади, бо це питання актуалізується з кожним днем все більше.

«Антикорупційний суд в тому вигляді, в якому він є: це просто черговий піар-проект влади. На жаль, ті 2600 так званих корупціонерів, проти яких, як нас запевняють, вже готові справи для розгляду в Антикорупційному суді – це лише чергова інформаційна хвиля. Насправді люди чекають іншого, а не просто цифр. Люди чекають реальних вироків, сподіваються побачити за гратами тих, хто насправді краде, обкрадає, залазить в кишеню і знімає останню шкіру з кожного громадянина України», – наголосила лідер «Соціальної справедливості» у ефірі 4-го каналу.
Докладніit читайте ТУТ.