Дострокові парламентські вибори мають відбутись за законом – заява партії «Соціальна справедливість»

Дострокові парламентські вибори мають відбутись за законом – заява партії «Соціальна справедливість»

Партія «Соціальна справедливість» підтримує рішення про дочасний розпуск Верховної Ради і чекає від Конституційного суду зваженого рішення щодо проведення дострокових виборів. Про це йдеться в офіційній заяві партії.

«Проведення дострокових парламентських виборів – це очевидний запит українського суспільства. Верховна Рада потребує нових облич і молодих політиків із незаплямованою репутацією. Тому ми дуже сподіваємось, що Конституційний суд виконає покладені на нього зобов’язання розглядаючи питання щодо конституційності розпуску парламенту», – йдеться у заяві..

У партії наголосили, що бажання окремих політиків оскаржити рішення про розпуск Ради – це спроба народних депутатів зачепитися за владу і утримати свою недоторканність до осені.

«Попри недосконалість судової системи, українці очікують від Конституційного суду зваженого рішення. Роки нехтування законом та імітація судової реформи призвели до руйнування судової системи України. Конституція України перетворилась на інструмент влади для задоволення власних інтересів. У той момент, як основний закон повинен захищати українців. Країні потрібен закон, а не популізм і політичний шантаж», – наголосила лідер партії Алла Шлапак.

Нагадаємо, що партія «Соціальна справедливість» візьме участь у наступних парламентських виборах. Політична сила вже представила список із 158 кандидатів для участі у позачергових виборах до Верховної Ради.

У першу десятку списку кандидатів увійшли президент МГО «Міжнародна антитерористична єдність» Олександр Дічек, голова правління ГО «Соціальна справедливість «Совість» Сніжана Сорока, майстер спорту з футболу, викладач ДЮСШ №10 м. Києва Святослав Сирота, засновниця ГО «Прозорий вибір» Юлія Сергєєва, заступник головного лікаря ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» Роман Деркач, керівник ТОВ «Платформа МО КЕШ» Світлана Скосирська, адвокат АТ «Гарантія» Євген Огарков, голова ГО «Незламнi матерi України» Наталія Харченко, спортивний журналіст Віталій Тарасенко.