Карасьов: тренд парламентських виборів – запит на соціальну справедливість

Карасьов: тренд парламентських виборів – запит на соціальну справедливість

Карасьов зазначив, що партія Шлапак «Соціальна справедливість» відповідає тренду

Нові обличчя не є для українського виборця самоціллю, головний тренд позачергових виборів до Верховної ради Ураїни – запит народу на принципово нові, європейські соціальні стандарти. Йому цілком відповідає політична партія Алли Шлапак «Соціальна справедливість», яка зробила досить потужну заявку на парламентську кампанію, заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов під час презентації рейтингу «ТОП-20 активних та ефективних партій України» від Міжнародного центру перспективних досліджень та інтернет-видання «Апостроф» у Києві 26 червня.

Карасьов зазначив, що головна мета дострокових парламентських виборів – нова якість політики,  гарний результат управління державою, оновлення політичного середовища та її концептуального тактичного інструментарію.

«Для цього Україні потрібно не просто привести до влади нових, вітринних політиків глянцевого типу, а обрати професіоналів своєї справи, досвідчених фахівців, які раніше не були затребуваними українським політичним середовищем, які здатні сформувати нову, а головне – результативну якість політичного життя. Саме цього потребує український народ, а не чергових політичних шоу. Ми маємо обрати до вищого законотворчого органу професіоналів, які здатні сформулювати та впровадити якісно нові, європейські соціальні стандарти життя українців. Саме тому на цих виборах основний запит громадянського суспільства не на нові обличчя, а на нові соціальні умови, соціальну справедливість, чесну політику держави стосовно своїх громадян», – підкреслив експерт.

Далі читайте за посиланням: РБК-Україна