Кожної суботи усі бажаючи можуть вимірювати рівень глюкози в крові у Кременчуці

Кожної суботи усі бажаючи можуть вимірювати рівень глюкози в крові у Кременчуці

Якщо ви дуже полюбляєте солодощі, то слід знати, які небезпеки для вашого організму приховує цукор. Вчені з’ясували, що цукор викликає ряд хвороб:

⛔️ підвищення артеріального тиску, сприяє хворобам серця і інсультів

⛔️ цукор викликає відкладення жиру. Після споживання він зберігається в печінці у вигляді глікогену. Якщо глікоген починає перевищувати норму – надлишок цукру починає відкладатися у вигляді жиру на стегнах і животі.

⛔️ споживання цукру призводить до занадто швидкого підвищення рівня глюкози та інсуліну, викликаючи помилкове відчуття голоду, сприяє переїданню.

⛔️ цукор послаблює кістки. Адже щоб засвоїти рафінований цукор, організму доводиться витрачати велику кількість кальцію, вимивання якого з кісткових тканин призводить до остеопорозу. Також він впливає і на стан зубів – псується зубна емаль.

⛔️ споживання цукру прискорює старіння шкіри – він відкладається “про запас” у колагені – білка, який становить основу сполучної тканини, і робить шкіру менш пружною і еластичною.

Абсолютно відмовитися від цукру не можна, адже він необхідний для роботи організму. Тому медики рекомендують виключити з раціону саме рафінований цукор, який входить до складу цукерок, тортів, згущеного молока і варення. Корисним цукор для організму буде в складі фруктів, овочів або меду.

Для того, щоб зберегти своє здоров’я необхідно не забувати про своєчасну діагностику та періодично вимірювати рівень глюкози в крові. Зробити це можна кожної суботи у аптеках за допомогою волонтерів Соціальна Справедливість – Кременчук

📍 квт. 274 б.4 (р-н Пивзаводу)
📍 просп. Свободи б.134 (р-н зуп.Гвардійська)
📍 вул. Троїцькая б.101 (р-н. зуп. Героїв Чорнобилю)

Шукайте волонтерів нашої організації та БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!