Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак наполягає не допустити ліквідації столичної Дитячої клінічної лікарні №7

Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак наполягає не допустити ліквідації столичної Дитячої клінічної лікарні №7

Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак наполягає не допустити ліквідації столичної Дитячої клінічної лікарні №7 (ДКЛ №7) і направила відповідне звернення Голові Київської міської державної адміністрації.
Суть питання наступна: у Київраді зареєстровано проект рішення «Про припинення лікарні №7 Печерського району міста Києва шляхом приєднання до Київського міського центру дитячої нейрохірургії». Сьогодні є ідея об’єднати ці два медичні заклади так, що правонаступником ДКЛ №7 буде Київський міський центр дитячої нейрохірургії.
За словами Алли Шлапак, таке рішення позбавить столичних дітей можливості отримувати якісну медичну допомогу широкого профілю, яку надає лікарня. Політик переконана, що лікарня повинна і надалі працювати для киян. При цьому лідер «Соціальної справедливості» наполягає на збережені Київського міського центру дитячої нейрохірургії, який орендує один поверх в приміщенні ДКЛ № 7. За її словами, питання існування двох медичних закладів у одній будівлі можна вирішити шляхом реорганізації закладів, можливого збільшення площі для потреб Київського міського центру дитячої нейрохірургії, але аж ніяк не шляхом ліквідації лікарні.
У прагненні зберегти лікарню, а також комфорт та спокій столичних жителів, Алла Шлапак наполягає на відхиленні столичною владою проекту рішення «Про припинення лікарні №7 Печерського району міста Києва шляхом приєднання до Київського міського центру дитячої нейрохірургії».