Маніфест політичної Партії «Соціальна справедливість»

Маніфест політичної Партії «Соціальна справедливість»

 1. Ми – партія всього українського народу, вважаємо, що всі громадяни України незалежно від віку, статі, соціального положення, мовних уподобань і переконань мають природнє право на захист і турботу з боку влади.
  Свою місію ми бачимо в тому, щоб повернути Україні єдність і суспільну злагоду, а також забезпечити надійний фундамент руху до майбутнього процвітання. Ми можемо та прагнемо стати локомотивом такого руху.
 2. Держава для нас – страж загального блага, а не здирник і тягар на шиї народу. Україна з її традиціями демократії має бути парламентською Республікою. Україна з її багатонаціональним населенням і культурним розмаїттям повинна мати двопалатний парламент, де одна з палат представлятиме інтереси регіонів – як свідчення справжньої, а не фейкової децентралізації влади.
 3. Наша омріяна Республіка Україна – держава не просто незалежна, демократична, а ЛЮДЯНА, СПРАВЕДЛИВА і СОЦІАЛЬНА.
 4. Людяна держава означає, що її розвиток здійснюється на засадах гуманізму, а розпалювання ворожнечі всередині країни є таким само тяжким злочином, як державна зрада. Справедлива держава означає, що влада України має захищати права і поважати інтереси громадян всіх поколінь і професій, а також зберігає самобутність всіх регіонів України без шкоди для територіальної цілісності і державного суверенітету. Соціальна держава означає, що влада гарантує громадянам безпеку, можливість гідного заробітку і соціальну підтримку.
 5. Соціальна і справедлива Україна – мирна держава, яка має сильну армію і вживає заходів щодо повернення окупованих територій. Але її влада не підвладна мілітаристській істерії, яку підігрівають корупціонери з метою власного збагачення. Державний апарат працює заради того, щоб дати громадянам впевненість у завтрашньому дні.
 6. Соціальна і справедлива Україна ставить на перше місце національні інтереси, і виходячи з них будує стосунки з іншими країнами. Наші євроінтеграційні прагнення є незмінними, але формат їх втілення не повинен шкодити інтересам народу України.
 7. Соціальна і справедлива Україна докладає всіх зусиль, щоб повернути на Батьківщину і до родин всіх українців, які вимушено стали трудовими мігрантами чи біженцями і шукають порятунку на чужині. Сьогодні Україні потрібні всі її діти!
 8. У соціальній і справедливій Україні ведеться нещадна і ефективна боротьба з корупцією не тільки і не стільки на побутовому рівні, а, перш за все, у вищих ешелонах влади. Працюють соціальні ліфти, які послідовно дають доступ до владних важелів гідним людям, а не соціальні катапульти, які миттєво підносять на владний «Олімп» випадкових пройдисвітів.
 9. У соціальній і справедливій Україні працює соціально орієнтована ринкова економіка зі справедливим оподаткуванням і повагою до економічно активних громадян, які створюють національне багатство. А влада надійно захищає підприємців від корупції і недобросовісної конкуренції; найманих працівників – від свавілля роботодавців; бізнес і суспільство – від тиску монополій.
 10. У соціальній і справедливій Україні неможливе перетворення «новими українськими феодалами» селян на рабів і знищення легендарних промислових підприємств, розбазарювання створеного багатьма поколіннями українців народного надбання – наприклад, газотранспортної системи, хижацького використання природніх ресурсів.
  Держава захищає національних виробників і чесний бізнес, жорстко кладе край будь-яким шахрайським схемам.
 11. Соціальна і справедлива Україна забезпечує громадянам гідну освіту і медицину, експерименти, які руйнують кращі традиції у цих галузях, суворо заборонені. Будь-які новації впроваджуються тільки після ретельного експертного і громадського обговорення.
 12. Соціальна і справедлива Україні рухається в майбутнє, спираючись на інноваційну модель економічного зростання. Інвестиції у вітчизняну освіту і науку є ключовим пріоритетом держави.
 13. Соціальна і справедлива Україна приділяє особливу увагу вразливим категоріям населення. Пенсійне забезпечення є гарантованим. Людям з інвалідністю створені умови для повноцінного життя. Біженці з окупованих територій мають можливість безперешкодно реалізувати всі свої громадянські права і в разі потреби одержувати додаткову підтримку держави. Сімейні цінності і родини з дітьми є у центрі уваги суспільства як запорука майбутнього процвітання України.
 14. Соціальна і справедлива Україна – країна здорових людей, безпечного довкілля і дбайливого збереження культурної спадщини всіх етносів, з яких складається політична нація «українці».
 15. Ми, Всеукраїнська політична партія «Соціальна справедливість» гарантуємо наполегливу роботу по кожному із зазначених напрямків. Станемо владою, створимо власну фракцію у парламенті, щоб зробити Україну соціальною і справедливою. Ми раді вітати однодумців і готові запропонувати їм місце у нашій команді. Перемога буде за нами, бо правда – за нами!