Регіональні організації ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

 

м. Одеса, вул. Асташкіна, 21, оф. 3
+38 048 752-92-69
e-mail: odessa@sovist.ngo
Керівник: ГРИЦЬКИЙ Сергій Володимирович

 

Сергій Грицький народився 15 вересня 1983 року у м. Ананьїв Одеської області.
У 2005 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист. У 2008 році з відзнакою закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістр права.
З січні 2004 року по червень 2014 року займав різні посади у Господарському суді Одеської області (секретар судового засідання, помічник судді, старший консультант, радник голови суду, помічник заступника голови суду Одеської області, заступник начальника аналітично-інформаційного відділу).
З червня по липень 2014 року – заступник начальника управління правового, організаційного та кадрового забезпечення – начальник відділу інформаційного, матеріально-технічного забезпечення та з питань державно-приватного партнерства управління правового, організаційного та кадрового забезпечення Департаменту економічного розвитку і торгівлі Одеської обласної державної адміністрації.
З липня 2014 року по липень 2015 – начальник відділу правового кадрового забезпечення, діловодства та контролю Департаменту економічного розвитку і контролю Одеської обласної державної адміністрації;
З липня 2015 року – начальник відділу організації державних закупівель управління державних закупівель Департаменту економічного розвитку і торгівлі Одеської обласної державної адміністрації;
З 2016 року по теперішній час – директор інформаційно-аналітичного агентства.
Очолює Одеську регіональну організацію політичної партії «Соціальна справедливість».