«Соціальна справедливість» готова задовільнити запит країни на оновлення – заява щодо розпуску ВР

«Соціальна справедливість» готова задовільнити запит країни на оновлення – заява щодо розпуску ВР

Розпуск парламенту 8-го скликання абсолютно виправданий і є логічною відповіддю на сьогоднішню ситуацію в країні. Про це йдеться в офіційній заяві партії «Соціальна справедливість».
«Після Революції гідності українці очікували на комплексні зміни та перетворення в країні. Однак запит людей не було задоволено: життєво необхідні реформи «буксувалися», як результат, країна продовжує боротися за своє існування як незалежної держави. Лише зміна системи виборів і подальше перезавантаження влади може привести до позитивних перетворень в Україні», – наголосила голова партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак.
«Соціальна справедливість» виступає за те, щоб наступні парламентські вибори пройшли за новою виборчою системою – системою відкритих виборчих списків. «Ми послідовно виступаємо за зміну системи виборів. Нинішня мажоритарно-пропорційна система є занадто корумпованою, вона позбавляє виборців можливості впливати на списки, натомість допомагає виграти вибори тому, хто купить більше голосів», – йдеться у заяві.
У політичній силі впевнені, що існуюча система виборів має відійти у минуле. Адже вона знищує внутрішньопартійну демократію і, як наслідок, будь-які сподівання на докорінні зміни життя в країні.
Алла Шлапак додала, що перед країною стоїть багато викликів. «Сьогодні нам необхідно повернути єдність і суспільну злагоду. В державі має бути забезпечений надійний фундамент для подальших позитивних змін. Перезавантаження влади – це перший крок на шляху побудови успішної країни», – заявила голова партії. Вона також запевнила, що партія «Соціальна справедливість» готова до виборів і команда цілком відповідає запиту суспільства на оновлення.
Нагадаємо, що партія «Соціальна справедливість» візьме участь у наступних парламентських виборах. Політсила вже презентувала нову національну стратегію. Вона базуватиметься на ідеях людяної, соціальної, справедливої держави з ринковою економікою, високим рівнем соціального захисту та дотриманням прав і свобод громадян.

Контакти:
+38 044 585 3797
info@sovist.org.ua
https://www.facebook.com/soc.spravedlivist/
Прес-служба
press@sjp.org.ua