«Соціальна справедливість» представила список із 158 кандидатів для участі у позачергових виборах до Ради

«Соціальна справедливість» представила список із 158 кандидатів для участі у позачергових виборах до Ради

З’їзд  політичної партії «Соціальна справедливість» відбувся 1–го червня і  висунув виборчий список із 158 кандидатів у народні депутати для участі у позачергових виборах до Верховної Ради на пропорційній основі і 6 на мажоритарних округах.

«Делегати з’їзду ухвалили партійний список кандидатів в народні депутати України по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу з 158 осіб», – йдеться в повідомленні прес-служби партії, оприлюдненому в понеділок увечері.

Також від «Соціальної справедливості» в парламент будуть балотуватися в одномандатних округах 6 мажоритарників – в Херсонській, Черкаській, Одеській і Сумській областях. Для них було зроблено виняток, так як програмою партії передбачено відстоювання пропорційної системи виборів за відкритими списками та введення двопалатного парламенту.

Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак зазначила, що партія буде домагатися побудови Парламентської республіки і створення двопалатного парламенту, як потужної платформи для подальшого процвітання територіальних громад. І використовувати в національному масштабі принцип закріплення кандидатів по територіях з метою ефективного використання партійного know-how – механізму роботи з дорученнями виборців.

«Кожен з нас повинен розуміти, що участь в парламентських виборах має стати для «Соціальної справедливості» потужною платформою для подальшої боротьби за депутатські мандати в місцевих органах влади, яка почнеться відразу після завершення позачергової парламентської кампанії. Тому робота кандидата за територіальним принципом є дуже важливою і обов’язкової», – акцентувала Шлапак.

У прес-службі зазначили, що для «Соціальної справедливості» принциповим моментом є відсутність у виборчому списку колишніх депутатів Верховної Ради.

Крім лідера партії Шлапак, в першу десятку списку кандидатів увійшли президент МГО «Міжнародна антитерористична єдність» Олександр Дічек, голова правління ГО «Соціальна справедливість «Совість» Сніжана Сорока, майстер спорту з футболу, викладач ДЮСШ №10 м. Києва Святослав Сирота, засновниця ГО «Прозорий вибір» Юлія Сергєєва, заступник головного лікаря ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» Роман Деркач, керівник ТОВ «Платформа МО КЕШ» Світлана Скосирська, адвокат АТ «Гарантія» Євген Огарков, голова ГО «Незламнi матерi України» Наталія Харченко, спортивний журналіст Віталій Тарасенко.

У кінці заходу з’їзд обрав представника «Соціальної справедливості» в ЦВК.

Партія «Соціальна справедливість» представлена ​​в більшості регіонів України і налічує 5 тис. членів.

Інформаційне агенство Интерфакс-Украина