«Соціальна Справедливість» започатковує в Херсоні освітній проект для людей старшого віку

«Соціальна Справедливість» започатковує в Херсоні освітній проект для людей старшого віку

Сьогодні, на жаль, мало хто звертає уваги на проблеми людей старшого віку. Мізерні пенсії, на які вони вимушені виживати, брак спілкування, активного життя, відсутність уваги та турботи, банальної допомоги – це реалії нашого життя. Аби бодай хоч трохи виправити ситуацію херсонська обласна організація політичної партії «Соціальна справедливість» спільно Центром ініціатив громади запровадили корисну та цікаву ініціативу – проект «Золотий Вік».

Це серія майстер-класів з інформаційної просвіти для людей пенсійного віку. Мета проекту – не лише навчити людей старшого віку чомусь новому, а й створити дружню атмосферу, де люди б могли активно та цікаво проводити час, спілкуватися, розвиватися, тощо.

30 січня відбувся перший етап навчання – з інформаційних технологій. Жінки похилого віку в теплій та дружній атмосфері за чашкою чаю не тільки отримали знання, як працювати з комп’ютером та мобільними пристроями, але й поспілкувалися між собою.

Учасникам «Золотого Віку» програма надзвичайно сподобалась. Їм цікаво, весело, вони вивчають щось нове, здобувають корисні знання. Тому організатори вирішили продовжити цю корисну ініціативу і вже сьогодні готують майстер-класи з шиття та в’язання. Пенсіонери в наш непростий час не повинні відчувати брак уваги до їх проблем.

«Партія «Соціальна Справедливість» завжди приділяла особливу увагу людям старшого віку, від яких, з незрозумілих причин відвернулася держава. У цивілізованому світі вихід на пенсію є результатом трудового життя людини, своєрідним святом, після якого люди живуть в своє задоволення, подорожують, пізнають світ. І лише в нашій державі пенсія є своєрідним вироком. Ніби активне життя закінчилось, дякуємо що так багато працювали, але ви вже далі якось самі. Так не має бути. Тому наша партія постійно намагається підтримувати пенсіонерів, допомагати їм, робити їхнє життя хоч трохи щасливішим», – пояснила лідер «Соціальної Справедливості» Алла Шлапак.