Відповідальні люди – реальна програма – дієвий результат

Відповідальні люди – реальна програма – дієвий результат

 – це не тільки гасло політичної партії «Соціальна справедливість», з якими вона йде на вибори до Верховної Ради, – це життєве кредо однопартійців.

            Ідеологія партії  – побудова ЛЮДЯНОЇ, СПРАВЕДЛИВОЇ і СОЦІАЛЬНОЇ країни. Наша місія – повернути Україні єдність і суспільну злагоду. Йдемо на вибори, щоб раз і назавжди змінити систему державного управління на засадах таких цінностей, як совість, відповідальність, прагматизм.

            Очолити виборчий список партія довірила відомому українському політику із досвідом роботи на національному та місцевому рівнях, лідеру політичної сили  Аллі Шлапак. Саме вона автор ідеї створення громадсько-політичного руху «Соціальна справедливість». Ця ідея  народилася понад 10 років тому. З часом рух перетворився в партію, яка об’єднує понад 10 тис. однодумців, у партії тисячі прихильників.

            Готуючись до виборів, члени та експерти «Соціальної справедливості» напрацювали пакет законодавчих ініціатив, прийняття яких до розгляду партія вимагатиме від Верховної Ради. Йдучи на вибори, партія вбачає здобути на них перемогу та сформувати власну фракцію у парламенті.

            «Я вірю в нашу партію, у наші ідеї, в нашу команду. Я переконана, що всі ми разом здатні на звершення по-справжньому великих, значущих для держави і суспільства справ. Ми обов’язково переможемо і працюватимемо на благо України та людей», – сказала Алла Шлапак.

            Лідер політичної сили народилася на Одещині, має дві вищі освіти – економічну та історичну, кандидат економічних наук, обіймає посаду професора  у Київському Національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. У професійній політиці з 2006 року, депутат Київської міської ради. Тринадцять років поспіль виборці висловлюють їй довіру в одному із найскладніших столичних округів у Печерському районі.

            Розбудовуючи політичну партію «Соціальна справедливість», Алла Шлапак – постійна учасниця телевізійних, суспільно-політичних програм, бере участь у зустрічах з виборцями в різних областях, відстоюючи інтереси громадян. Неодноразово лідер партії побувала і на Чернігівщині, зустрічалась з виборцями, відповідала на запитання, що їх хвилюють. Зокрема, висловила своє негативне ставлення до продажу землі, позицію партії стосовно пенсійної реформи, необхідних змін у галузях освіти та охорони здоров’я. Без соціальної справедливості, запит на яку вже давно назрів у суспільстві, кожна з реформ не буде дієвою, не змінить наше життя на краще.

            «Соціальна справедливість». У назві нашої партії – прагнення того, що хочуть люди, чого хоче Україна, – зазначила Алла Шлапак. – Наша політична сила працює не на популізм, а враховує пропозиції, запити, думки людей, готовність їм допомогти. Відновлення соціальної справедливості – головне наше завдання, критерій нашої відповідальності.»

            У виборчому списку ПП «Соціальна справедливість» Алла Шлапак під №1. Списки партії відкриті. Відкритість – аксіома у партійній діяльності партії.

 Чернігівщину представляють 10 кандидатів у депутати до Верховної Ради. Це – люди різного віку, фахівці різних професій.  Критерії, за якими добирались до списку кандидати? – Досвід, енергія, відповідальність, цілеспрямованість, вміння досягти дієвого результату.

            Серед кандидатів – заступник керівника обласної організації ПП «Соціальна справедливість» Ярослав Ковган. Народився у Михайло-Коцюбинську в багатодітній сільській сім’ї. Незважаючи на молодий вік, знає життя не з глянцевих журналів. Молодий, енергійний, вміє навколо себе зібрати однодумців. Закінчив Чернігівський інститут права та соціальних технологій за напрямками – правознавство та соціальна робота. Навчаючись у ВУЗі, за студентською програмою працював у Німеччині, був волонтером польського Червоного Хреста. За його ініціативи та участі в області проведено сотні акцій – у будинках престарілих, закладах охорони здоров’я, у молодіжних та дитячих аудиторіях, на відкритих майданчиках серед населення. Яка б тема не порушувалась у розмовах та дискусіях – тепле слово, шанобливе ставлення до людей завжди знаходять відгуки у їхніх серцях.

            Справжньою кузнею підготовки молодих політиків та активістів стала Школа Громадського Активіста, яку з досвіду, набутого за кордоном, організував Ярослав Ковган. Двічі на тиждень перед слухачами школи виступали дипломати, науковці, краєзнавці, депутати місцевих рад, експерти, діячі культури та мистецтв. Тренінги, семінари, лекції, дебати – ось так, крок за кроком, більше 50-ти чернігівців здобували ази політичної підготовки, публічного спілкування  з людьми.

            Кандидати в депутати до парламенту: Максим Ткачик – керівник Чернігівської обласної організації ПП «Соціальна справедливість» та випускники Школи Громадського Активіста – чернігівці: подружжя Тетяна і Сергій Федини, Марія Матюша, Ольга Коновалова. У партійному списку кандидатів у народні депутати – Сергій Бучарський з Варви, Анна Білаш з Прилук, Крістіна Легейда з Ніжина.

            У Борзнянському районі добре знають Людмилу Сергіївну Власкову. Педагог не за освітою – за покликанням. У Борзнянській загальноосвітній школі працювала вихователем групи продовженого дня, вчителем, заступником директора. Скількох юнаків та дівчат випустила у світ широкий, дала, як кажуть, крила для злету –  за що і вдячні вони Людмилі Сергіївні. Звідси шана і повага. Очолюючи районну організацію ПП «Соціальна справедливість», знайшла чимало однодумців, які поділяють ідеологію політичної сили. А школярам запам’яталися цікаві екскурсії, квести, змагання, конкурси. І все це завдяки ентузіазму, наполегливості, по-материнські чуйному серцю педагога.

            У своєму зверненні до однодумців та прихильників політичної партії «Соціальна справедливість» її лідер Алла Шлапак наголосила: «Наша партія хочу й молода, але вже готова вирішувати серйозні завдання. Нам немає куди відступати, у нас немає часу зволікати. Сьогодні ми не можемо стояти осторонь від тих проблем, які є в Україні. Ми повинні ставати владою і чітко, системно та послідовно реалізовувати наші програми».

Матеріал взято з газети: «Черниговские новости: Семь дней»