Всеукраїнський тур Алли Шлапак триває

Всеукраїнський тур Алли Шлапак триває

Уже два місяці тривають всеукраїнські консультаційні зустрічі активу нашої команди – партії та громадського руху «Соціальна справедливість» – з лідерами громадської думки України. За цей досить короткий проміжок часу нам вдалося побувати у різних куточках нашої країни: обласних і районних центрах, селах і селищах.
Зокрема, ми відвідали Миколаївську, Херсонську, Хмельницьку, Вінницьку, Черкаську, Одеську, Дніпропетровську області, де активно та багато спілкувалися з людьми. Ми ставили за мету з’ясувати настрої людей, дізнатися про те, що їх найбільше турбує сьогодні, та представити власну програму – продуманий та ефективний план дій виходу країни з кризи, у якій вона опинилася.
Ці поїздки Україною підтвердили моє попереднє враження від ситуації в країні – незалежно від регіону українці мають однакові проблеми. Фактично усіх турбує одне й те саме: низький рівень життя, мізерні доходи, непідйомні тарифи на комунальні послуги і проїзд у транспорті, неспівставні з купівельною спроможністю людей ціни на продукти, ліки, житло, паливо тощо. А головне – кричуща несправедливість, корупція, байдужість можновладців. Переважна більшість людей зараз на межі виживання, а дехто вже її перетнув – і це єдиний результат «реформ», які декларує уряд.
Тож всюди люди бажають одного – повернення до здорового глузду та справедливості у всіх сферах громадського життя. Саме того, про що говорить і заради чого працює «Соціальна справедливість». Мені як лідеру нашої партії та руху було дуже приємно чути, розуміти й усвідомлювати, що у своїй програмі ми правильно розставили акценти і пріоритети, що на усіх зустрічах її сприймають із розумінням та готовністю підтримати. Це програма конкретних, чітко продуманих, ефективних дій, а не порожніх обіцянок, що рясніють цитатами з підручників. Люди щиро нею цікавляться, захоплено дискутують, пропонують свої варіанти вирішення тих чи інших проблем. Помітно, що їм небайдуже, що вони вірять у те, про що ми розповідаємо. Отже, ми з вами йдемо правильним шляхом.
За час всеукраїнського консультаційного туру «Соціальна справедливість» здобула чимало нових прихильників, є багато охочих приєднатися до нас: хтось бачить себе у громадському «крилі», хтось готовий будувати політичну кар’єру в лавах партії. Ми раді всім і готові запропонувати кожному з вас прямувати спільним шляхом.
Досить чекати, потрібно брати владу в свої руки і, тяжко працюючи, досягати потрібних усім нам змін.
Справедливе та гідне життя в Україні варте того, щоб його наближати і заради нього працювати!
Щиро ваша Алла ШЛАПАК.

Отримати детальну інформацію можна за телефоном: +38 044 585-37-97